Kontakt

Marint centrum
Varvsgatan 4
272 36 Simrishamn

Se på karta.

Marint centrum ligger på bara någon minuts gångavstånd från tåg- och busstationen i Simrishamn. Se Skånetrafiken för tidtabeller.

GPS-koordinater: N 55° 33.494', E 14° 21.184.

Personal

Madeleine Lundin

Utvecklingsansvarig Marint centrum
0414-81 91 24
madeleine.lundin@simrishamn.se

Therese Jephson

Projektledare Fishing for Litter
0733-72 65 27
therese.jephson@simrishamn.se

Ann-Marie Camper

0709-81 90 90
ann-marie.camper@simrishamn.se

Vesa Tschernij

Projektledare Spökgarn
0734-33 82 87
vesa.tschernij@southbalticflag.se

Camilla Witt

Bitr. projektledare Spökgarn
camilla.witt@simrishamn.se
0766-33 85 71

Helena Andersson

Bitr. projektledare Fishing for Litter
0733-72 65 27
helena.c.andersson@simrishamn.se

Anna Molander

Administratör
anna.molander@simrishamn.se

Alexander Lindahl

Projektstrateg
0414-81 91 89
alexander.lindahl@simrishamn.se

Dustin Swenson

Projektstrateg läkemedelsrester i vatten
0414-81 91 87
dustin.swenson@simrishamn.se

Fastighetsvärd

Ingvar Nygren, SIFAB
0414-81 96 30
info@simrishamnsbostader.se